Titles you rated
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0