Movies
Ratings
432
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Let's Be EvilRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 4.5
OtherLifeRated ★ 3.5
CircleRated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0