Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Hungry HeartsRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5