Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5