Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0