Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
HaywireRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0