Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0