Movies
Ratings
30
The Last ExorcismRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0