Titles you rated
CreepyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
JoeRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Goodnight MommyRated ★ 3.0
BakumanRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 5.0
TagRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
HereafterRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
City By The SeaRated ★ 3.5