Movies
Ratings
25
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
LimelightRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0