Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0