Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Life After BethRated ★ 2.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Walk the LineRated ★ 3.5
La BambaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
WombRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
Natural Born KillersRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.5