Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0