Titles you rated
The Cat in the HatRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0