Movies
Ratings
89
Barefoot GibongRated ★ 1.0
My WayRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0