Movies
Ratings
120
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 4.5
In DreamsRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0