Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0