Movies
Ratings
304
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0