Movies
Ratings
49
The NeighborsRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5