Titles you rated
DuelistRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5