Movies
Ratings
51
Man of SteelRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0- River of No ReturnRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Cries and WhispersRated ★ 1.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
Black DogRated ★ 2.5