Movies
Ratings
341
Billy ElliotRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0