Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0