Movies
Ratings
333
The MummyRated ★ 4.0
Exit WoundsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Punisher: War ZoneRated ★ 3.0
Hard RainRated ★ 4.0
Drop ZoneRated ★ 4.0
RoninRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Last Man StandingRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 3.5