Movies
Ratings
251
BatmanRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.0