Titles you rated
PietaRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
HopeRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The HostRated ★ 1.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0