Movies
Ratings
30
IdentityRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0