Movies
Ratings
66
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5