Titles you rated
ElysiumRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0