Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0