Movies
Ratings
230
The NotebookRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0