Movies
Ratings
51
Man on FireRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5