Movies
Ratings
115
The IslandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0