Movies
Ratings
20
A Second ChanceRated ★ 3.5
The VowRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0- CAPE NOSTALGIARated ★ 5.0
- Snowy Love Fall in SpringRated ★ 5.0
Night of the Shooting StarsRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0