Movies
Ratings
30
JiseulRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5