Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0