Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0