Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5