Movies
Ratings
59
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5