Titles you rated
Rough CutRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5