Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5