Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0