Movies
Ratings
38
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0