Titles you rated
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
ArmageddonRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0