Titles you rated
Miracle on 1st StreetRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Meet the FockersRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0