Titles you rated
ChampionRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 3.5
The Gingko BedRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0