Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
Oliver TwistRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0