Movies
Ratings
41
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0