Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
FrankRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0