Titles you rated
SicarioRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
The DealRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 2.0
ViceRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 4.0